Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dać im i niech odpowiadają za błędy w sztuce lekarskiej a nie się migają jak do tej pory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak posiedza na zasilku to wroca za 20 na godzine  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcą takiej kasy, ok. ale od dzisiaj plecak w łapę i zapie...a do pacjenta, jeśli nie weźmie to jego problem, ja swój wezmę ale na pewno dwóch nosić nie będę! nosze, ok. ale sam staje w nogach i bierze się do roboty a ja z kierowcą w głowie, jeśli nie sprawdzi co w karetce jest to tego nie będzie miał zwłaszcza że ma w swoich obowiązkach wiedzieć co jest na stanie, takie mają fanaberie to się ich przeczołga w imię prawa i przepisów, zobaczymy co wówczas powiedzą, nie będzie już stetoskopu na szyi i lakierek na nogach, błoto, śnieg, woda zapier...ą razem z nami a nie siedzą w karetce i czekają na gotowe, koniec siedzenia z przodu gdy na noszach ciężki pacjent, od teraz siedzą z tyłu przy chorym, koniec spóźniania się na dyżury bo w szpitalu był i krycia tego faktu a biorą za całość, chcą wojny to ją będą mieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, ze wniosek słuszny. Ponadto warto podziękować tym konowałom, że sprowokowali dyskusję na swój temat. Wreszcie społeczeń stwo w województwie dowiedziało się ile naprawdę chcą zarabiać i ile naprawdę pracują i co dla nich ważne. Zamiast kupować sprzęt dać im kasę za nic. DZIĘKI WAM, DZIĘKI KONOWAŁY JACY JESTEŚCIE WIE REGION CAŁY.
Nie napisałeś, że to Chełmskie konowały. Bo pracują w pogotowiach również lekarze (jest ich nie wielu) którzy mają świadomość, że w pogotowiu to jest odpoczynek po szpitalnym dyżurze i zamiast odpoczywać w domu czynią to w pogotowiu ok. 20 godzin na dobowy dyżur i ta kwota 50zł/godz. ich zadawala. Ci również na wyjeździe są aktywni, a nie trzymają ręce w kieszeniach i patrrzą co robią ratownicy. Szkoda, że dytrektor nie może opublikować listy konowałów. Ta wiedza myślę przydałaby się mieszkańcom Chełma tak jak te wpisy mieszkańcom regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcą takiej kasy, ok. ale od dzisiaj plecak w łapę i zapie...a do pacjenta, jeśli nie weźmie to jego problem, ja swój wezmę ale na pewno dwóch nosić nie będę! nosze, ok. ale sam staje w nogach i bierze się do roboty a ja z kierowcą w głowie, jeśli nie sprawdzi co w karetce jest to tego nie będzie miał zwłaszcza że ma w swoich obowiązkach wiedzieć co jest na stanie, takie mają fanaberie to się ich przeczołga w imię prawa i przepisów, zobaczymy co wówczas powiedzą, nie będzie już stetoskopu na szyi i lakierek na nogach, błoto, śnieg, woda zapier...ą razem z nami a nie siedzą w karetce i czekają na gotowe, koniec siedzenia z przodu gdy na noszach ciężki pacjent, od teraz siedzą z tyłu przy chorym, koniec spóźniania się na dyżury bo w szpitalu był i krycia tego faktu a biorą za całość, chcą wojny to ją będą mieli!
Masz rację. Ale co robić z doktorem, który w kazdej chwili może wymagać pomocy. Co robić? pacjent czy doktór. Myślę o doktorach 70+ i 75+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chełmie na takim dyzurze jest 30-40 wyjazdów na dobę...I każdy z lekarzy na działanosc gospodarczą, i tej zarobionej kwoty płaci zus i podatek....Stawka 45 zl jest najniższą stawką w województwie...Pani która mi dziecko pilnuje wola 50 zl za godzine,...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
traktowani są jak święte krowy, bo to doktor a przecież tak na prawdę to zwykłe lekarzyny, doktor do pogotowia nie przyjdzie bo jest ustawiony, do pogotowia przychodzą ci którzy są na dorobku lub są na tyle kiepscy że pies z kulawą nogą do nich nie chce przyjść, a przecie to tylko dodatkowa praca, zajęcie, tylko 1% z nich jest na etacie pogotowiarskim, pozostali to rzemieślnicy, jednoosobowe firmy które kręcą biznes na nowe auto, dom by jakoś w towarzystwie wyglądać, wiedza, umiejętności h..j z tym kiedyś przyjdzie, łatwa kasa i można się wyspać to czego nie! trzeba mieć tupet by żerować na zdrowiu pacjentów w taki sposób, mendy, ale prawo na to pozwala, tak samo jak biegli w dziedzinie medycyny którzy są lekarzami przeciwko swoim kolegom nie orzekną na ich niekorzyść tylko będzie jak zwykle: być może, wydaje się, mogło być, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gggggggg   30-40 wyjazdów na dobę na wszystkie karetki z czego na jeden zespół to 6-8 wyjazdów taka jest prawda, czyli jeden wyjazd co 3-4 godziny, jak nie chcesz płacić niani to zajmij się sama dzieckiem, będzie taniej! publicznych pieniędzy nie można wywalać dla zasady czy "ku chwale ojczyzny" trzeba je szanować i dzięki temu nasza stacja może pochwalić się najnowocześniejszym wyposażeniem w kraju, sprzętem ratującym życie a nie masą bezdusznych konowałów którzy o tym nie mają pojęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powaliło tych konowałów sa beznadziejni ci lekaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce jak widzę że jakiś lekarz godzi się pracować za 50zł/h w pogotowiu i to na kontrakcie. Trzeba być w niezłej desperacji aby taką robotę, za takie pieniądze wykonywać i to jeszcze po nocach. Pozdrawiam wszystkich co im gula skacze. Trzeba się było uczyć, a nie teraz marudzić. Ta z innej beczki to ratownicy też są nieźli. Miałem ostatnio dziadziusia, który się wywrócił i bolało go w klatce. Genialni ratownicy napisali że ma nerwoból (karta z karetki), a dziadziusia z ciężką odmą (jedno płuco niesłyszalne + podskórna) do POZ na drugi dzień rodzina przyprowadziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla porównania, ratownik med w zamościu zarabia 19 zł za godz na kontrakcie i ok 2100 na etacie, a potrzeby mamy podobne, żołądki też, A wiadomo jaką pracę w pogotowiu wykonuje lekarz, 85 % nie kiwnie palcem aby pomóc przenieść pacjenta do karetki, a w domu pacjenta rozsiądą się wygodnie na krześle i tylko palcem pokazują,. Taka moja uwaga, skoro chcecie większej kasy to weźcie się wreszcie do roboty, bo w różnych fabrykach ludzie tyrają codziennie za 1200 zł za mies i muszą utrzymać całą rodzinę. Pozdrawiam szanownych LEKARZY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich "lekarzy", którzy złożyli wypowiedzenia zapraszam do mnie do pracy. Płacę 2 tyś zł na rękę za miesiąc . Przy okazji zobaczycie jak wygląda normalna praca, za normalną stawkę w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W chełmie na takim dyzurze jest 30-40 wyjazdów na dobę...I każdy z lekarzy na działanosc gospodarczą, i tej zarobionej kwoty płaci zus i podatek....Stawka 45 zl jest najniższą stawką w województwie...Pani która mi dziecko pilnuje wola 50 zl za godzine,...  
Miśku wołała 50 zł i jestem pewien, że jej tyle nie dałeś, bo to stawka z kosmosu, tak jak żądania tych tzw "lekarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry defibrylator to podstawa. Mają wielki żal z prostego powodu.Bo nie potrafią go obsłużyć :) .I co ich autopuls interesuje. Jak by się wziął za masaż a nie siedzenie z dupą w fotelu to by mu szybko przeszły te pomysły. Banda konowałów niedouczonych którzy myślą że są władcami świata. Zwolnić ich w cholere i zrobić karetki podstawowe jak na zachodzie. Obecnie ratownik medyczny pod każdym względem przewyższa i zastępuje na zespole takiego lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miśku wołała 50 zł i jestem pewien, że jej tyle nie dałeś, bo to stawka z kosmosu, tak jak żądania tych tzw "lekarzy".
50 zł/h dla opiekunki, no niech Pan będzie poważny- nie wierze że ktoś jest tak zachłanny, a Pan taki szczodry. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale niektórzy nigdy nie bedą nasyceni. Ratownik wszystko robi, nawet 20 zł na godzinę nie zarobi i też pełny Zus płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miśku wołała 50 zł i jestem pewien, że jej tyle nie dałeś, bo to stawka z kosmosu, tak jak żądania tych tzw "lekarzy".
50 zł/h dla opiekunki, no niech Pan będzie poważny- nie wierze że ktoś jest tak zachłanny, a Pan taki szczodry. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale niektórzy nigdy nie bedą nasyceni. Ratownik wszystko robi, nawet 20 zł na godzinę nie zarobi i też pełny Zus płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcą takiej kasy, ok. ale od dzisiaj plecak w łapę i zapie...a do pacjenta, jeśli nie weźmie to jego problem, ja swój wezmę ale na pewno dwóch nosić nie będę! nosze, ok. ale sam staje w nogach i bierze się do roboty a ja z kierowcą w głowie, jeśli nie sprawdzi co w karetce jest to tego nie będzie miał zwłaszcza że ma w swoich obowiązkach wiedzieć co jest na stanie, takie mają fanaberie to się ich przeczołga w imię prawa i przepisów, zobaczymy co wówczas powiedzą, nie będzie już stetoskopu na szyi i lakierek na nogach, błoto, śnieg, woda zapier...ą razem z nami a nie siedzą w karetce i czekają na gotowe, koniec siedzenia z przodu gdy na noszach ciężki pacjent, od teraz siedzą z tyłu przy chorym, koniec spóźniania się na dyżury bo w szpitalu był i krycia tego faktu a biorą za całość, chcą wojny to ją będą mieli!
Święte słowa kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W chełmie na takim dyzurze jest 30-40 wyjazdów na dobę...I każdy z lekarzy na działanosc gospodarczą, i tej zarobionej kwoty płaci zus i podatek....Stawka 45 zl jest najniższą stawką w województwie...Pani która mi dziecko pilnuje wola 50 zl za godzine,...  
Chyba Pani lekkich obyczajów która Ci dobrze robi. A jak ją przed żoną nazywasz, opiekunka czy gosposia to już twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie gościu nie radzisz ze stresem to idź pracowac jako nocny stróź tam spokojniej mozna tez sie wyspać, a nie pracujesz po 500 h miesiecznie i juz sam nie wiesz gdzie w danej chwili jestes w pracy ( szpital, pogotowie, przychodnia praktyka a może i jakaś lewizna) Praca w pogotowiu nie polega na wyspaniu sie przed pójściem do innej pracy (szpital, przychodnia) żenada, żali się że musi pracować to rzuć to w diabły ja się z tobą zamienie !!!!!
A masz chociaż specjalizację z medycyny ratunkowej, czy Jestes dermatologiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani niańka za 50 zł/godz. to pewnie konował wyrzucony z Chełmskiego pogotowia i dlatego taka stawka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...